O Nas

                 POLELMAR Sp. Z o.o. to firma z doświadczeniem o wysokim standardzie. Podejmując współpracę każdy z Naszych klientów może liczyć nie tylko na kompleksowe wykończenie wnętrza. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie remontu. Usługa obejmuje szczegółową wycenę kosztów wykonania, jak i doradztwo w zakresie zakupu materiałów wykończeniowych, które dostosowujemy do Państwa budżetu, tak, aby nie wymknął się on spod kontroli.

                  Jeśli nie chcą się Państwo martwić o kwestię szukania i nadzorowania całego remontu, czy jego poszczególnych etapów, firma POLELMAR zadba zarówno o materiał jak i rzetelne i fachowe wykonanie z propozycjami komfortowych i wygodnych rozwiązań aranżacyjnych wnętrza. Państwo natomiast po skończonym remoncie zastaną swoje mieszkanie posprzątane i wykończone ze starannością i precyzją, która będzie cieszyć przez długie lata, tym bardziej, że otrzymuja Państwo równeż Gwarancję.

                  Każdy marzy o własnym miejscu na tym świecie. Formalności jednak mogą Nas przerażać, dlatego POLELMAR to profesjonalne usługi budowlane, które wychodzą z pomocą wobec Państwa oczekiwań. Współpraca z POLELMAR pozwoli Państwu w bezstresowy sposób wykończyć swoje wymarzone mieszkanie. Dzięki Nam zaoszczędzą Państwo czas i osiągną efekt, który zadowoli zarówno ludzi chcących mieszkać w profesjonalnie wykończonych pomieszczeniach, jak i inwestorów pragnących przygotować mieszkanie pod wynajem lub większe inwestycje przemysłowe.

Dla Państwa tworzymy z pasją i kolorem,
Zespół Polelmar

RODO

Administratorem Twoich danych jest Polelmar Sp. Z o.o.  z siedzibą w Puszczykowie. Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji i sprawy, której ona dotyczy.